Новини

РЕФОРМАЦІЯ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ МИСТЕЦТВІ XV – XVI СТОЛІТЬ: ІСТОРИЧНІ РЕПРЕЗЕНТАЦІЇ

РЕФОРМАЦІЯ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ МИСТЕЦТВІ XV – XVI СТОЛІТЬ: ІСТОРИЧНІ РЕПРЕЗЕНТАЦІЇ Опубліковано Анонім Нед, 02/18/2018 - 18:42 Версія для друку Реформація в європейському мистецтві XV – XVI століть: історичні репрезентації У квітні 2017 року на факультеті історичної освіти НПУ ім. М.П.

ДОМІНІКАНСЬКИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ В УНІВЕРСИТЕТІ ІМ. М. П. ДРАГОМАНОВА

15 листопада 2017 року студенти Факультету історичної освіти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова зустрілися на круглому столі з представниками Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського, щоб дізнатися про Орден Проповідників і його діяльність в Україні.
 

КРУГЛИЙ СТІЛ «ІСТОРІЯ В СУЧАСНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ КОНТЕКСТІ»

7 листопада 2018р. студентським науковим товариством «Славістічні студії» було проведенено круглий стіл на тему «Історія в сучасному педагогічному контексті» та розглянуті  наступні питання:

ЕТНІЧНІ МЕНШИНИ УКРАЇНИ. МИНУЛЕ І СУЧАСНЕ: ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ, РЕЛІГІЙНО-КОНФЕСІЙНИЙ ВИМІР

У березні 2017 року Студентським науковим товариством «Славістичні студії» був проведений «круглий стіл» на тему: «Етнічні меншини України. Минуле і сучасне: повсякденне життя, релігійно-конфесійний вимір».

ЗУСТРІЧ ІЗ КРАКІВСЬКИМ ПРОФЕСОРОМ ЛІТУРГІКИ: ПОЛЬСКО-УКРАЇНСЬКІ ВІДНОСИНИ В ІСТОРИЧНОМУ КОНТЕКСТІ

У грудні 2017 року відбулася зустріч студентів Факультету історичної освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова з отцем Пшемиславом Новаковським – професором Папського університету Йоана Павла ІІ у Кракові, керівником кафедри історії літургії, викладачем Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського у Києві, членом редакційної колегії «Polonia Sacra».

Підписка на Новини